Entertainment

W zakresie działu "Entertainment" oferujemy produkty oświetleniowe wykorzystywane do wyposażenia scen i estrad, projektorów kinowych, przy produkcji filmów, do wyposażenia sal teatralnych jak i wykorzystywane do tzw. oświetlenia architektonicznego.

Czystość koloru i równomiernie rozłożone światło są podstawowymi składnikami jakiejkolwiek produkcji, zarówno w teatrze, jak i na planie filmowym. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dokładnej reprodukcji barw skóry. Lampy Platinum MSR 35 ST zostały specjalnie opracowane do opraw oświetleniowych w studiach filmowych i scenach teatralnych w celu zapewnienia spójnej wysokiej jakości strumienia świetlnego o odpowiednim poziomie jasności, oddawania barw i temperatury barwowej.

Oświetlenie klubowe obejmuje m.in. lampy PAR 56, czy lampy PAR 64. Lampy te uzupełniają ofertę Philips Event Lighting. Zgodnie ze znanymi standardami Philips Entertainment Lighting, lampy Philips PAR oferują absolutnie najlepszą jakość i niezawodność.

Do oświetlenia scenicznego wykorzystywane są m.in. metalohalogenkowe lampy jednostronnie trzonkowane typu MSR Gold™. Główna zaleta oprócz zalet wynikających z pozłacanych pinów to prostota wymiany lampy w kilka sekund. Występują również w wersji MiniFastFitLampy te wraz z gniazdem PGJX28 wykorzystuje się do projektowania lżejszych i mniejszych (kompaktowych) opraw oświetlenia scenicznego. 

na stronie

Zobacz jako Listview Listview

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.