Lampy antydepresyjne FotoVita

Lampy antydepresyjne FotoVita

Lampy antydepresyjne FotoVita pomagają zwalczyć jesienną chandrę. Pozbędziesz się uczucia ciągłego rozdrażnienia i apatii.

Jesienią i zimą, gdy niedostatek słonecznego światła jest szczególnie odczuwalny, u wielu osób pojawiają się objawy sezonowej depresji (ang. SAD, czyli Seasonal Affective Disorder). FotoVita to lampa na jesienną chandrę. Dzięki niej przestaniesz odczuwać apatię i zaczniesz dostrzegać uroki życia.

Lampy antydepresyjne FotoVita zostały stworzone przez firmę UltaViol we współpracy z polskimi naukowcami oraz Philips Polska. Każde z urządzeń posiada pięcioletnią gwarancję.

Jak przebiega terapia lampami FotoVita? Proces leczenia polega na codziennym naświetlaniu oczu sztucznym, jasnym światłem. Nawet dwa seanse dziennie wystarczają do uzupełnienia niedoboru światła słonecznego. Terapia nie jest uciążliwa dla pacjenta, ponieważ wiąże się z relaksem. Osoba cierpiąca na depresję lub chandrę siada przed lampą FotoVita i czyta książkę, rozwiązuje krzyżówkę lub rozmawia z najbliższymi, co pewien czas spoglądając w kierunku światła.

Jeżeli dokuczają Ci poniższe objawy:

- smutek, lęk, nieuzasadniona obawa
- brak motywacji do działania
- wahania nastroju
- utrata zainteresowania otoczeniem
- nadmierna senność i kłopoty z koncentracją
- osłabienie popędu seksualnego


Lampy FotoVita są wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EEC i są wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych czego potwierdzeniem jest Certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną o numerze 2274 - TÜV NORD Polska Sp. z o.o (oznacza pełną kontrolę procesu projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek).

Zobacz jako Listview Listview

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.