Reflektory podczerwieni (ciepła) IRK

Natychmiastowe ciepło bez ograniczeń - promienniki podczerwieni (ciepła).

teoterm%20t%C5%82o3.jpg

Okres wiosenny, letni oraz jesienny to czas aranżacji przestrzeni zewnętrznej obiektów hotelowych i gastronomicznych. Możliwości wykorzystania dodatkowej powierzchni uzależnione są od sprzyjającej pogody, w tym w dużym stopniu, od temperatury powietrza. Dzięki zastosowaniu promienników podczerwieni (ciepła) każda przestrzeń narażona na chłód atmosferyczny jest chroniona przez ciepło emitowane przez urządzenie.  Ich zastosowanie pozwala uwolnić się od problemu chłodnych dni i wieczorów, umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni ogródka, podnosi satysfakcję klientów i staje się czynnikiem przewagi konkurencyjnej Państwa obiektu.

Korzyści z wykorzystania promienników podczerwieni (ciepła):

- skuteczne natychmiastowe ciepło, tam gdzie go potrzebujesz,

- ograniczenie kosztów dzięki ogrzewaniu tylko wymaganych stref lub stanowisk,

- przyjemne ciepło, bez konieczności wcześniejszego nagrzewania, a dzięki pełnej wodoszczelności promienników (z potwierdzoną laboratoryjnie klasą ochrony IP65), możliwość nagrzewania przestrzeni narażonej na opady atmosferyczne, na zewnątrz pomieszczeń.

Występują w różnych konfiguracjach: m.in. promienniki podczerwieni (ciepła) wodoszczelne lub wyposażone w ruchome reflektory oświetleniowe, czy głośniki, które uprzyjemnią dzięki muzyce z nich płynącej, czas spędzony w przyjemnej, ciepłej przestrzeni.

na stronie

Zobacz jako Listview Listview

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.